Понад 124 тисячі жителів Житомирщини вже скористалися програмою «Доступні ліки»

3.05.2018 15:01 Житомирська область, програма, доступні ліки, медпрепарати, жителі, пацієнти, рецепти Версія для друку
232

За 4 місяці 2018 року на Житомирщині до лікарів звернулися 124,588 тис. пацієнтів та отримали препарати за 226,362 тис. рецептами завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Про це повідомляє начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я ОДА Олексій Андрушко.

 

«За 4 місяці пацієнти Житомирщини отоварили в аптеках області 226 тис. 362 рецепти, що складає близько 83,4% від 271,549 тисяч виписаних рецептів», – розповів Олексій Андрушко.

 

Також він додав, що аптекам області відшкодували 8 млн 815,872 тис. грн за медикаменти, що становить 27,6% від суми, яка передбачена Житомирській області на рік.

 

На 2018 рік Житомирська область отримала субвенцію з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів у розмірі майже 32 млн грн.

 

Щоб скористатися урядовою програмою, необхідно звернутися до лікаря, який випише рецепт. Ліки можна отримати безкоштовно або з незначною доплатою пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою у аптеках із спеціальною наліпкою «Доступні ліки».

 

Реєстр ліків, які можна отримати безкоштовно або із доплатою, містить 23 міжнародні непатентовані назви та 239 препаратів. Із препаратам, які можна отримати за програмою «Доступні ліки» можна ознайомитись ТУТ.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців