Понінківська фабрика після 15 липня розпочне роботи з реконструкції очисних споруд

6.07.2018 12:41 Житомирська область, річки, Хомора, Случ, Понінківська фабрика, очисні споруди, Олексій Ясюнецький Версія для друку
236

1Понінківська картонно-паперова фабрика надала план-графік реконструкції очисних споруд і після 15 липня має розпочати роботи.

 

Про це розповів сьогодні, 6 липня, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.

 

«Врешті-решт з’явилося вирішення проблеми, яка існує не перший рік – поліпшення екологічного стану річок Хомора і Случ. Внаслідок проведення спільної комісії ТЕБ та НС двох областей суб’єкт господарювання взяв на себе зобов’язання встановити очисні споруди, які забезпечать повну очистку стічних вод фабрики. Розроблений план-графік і вже восени 2019 року матимемо сучасні очисні споруди», – сказав Олексій Ясюнецький.

 

Також він додав, що відповідно до графіку до 15 липня 2018 року мають вивчити проектну документацію і вже розпочнуться роботи. Це тривалі роботи і тут все залежатиме від суб’єкта господарювання та від підрядних організацій, які виконуватимуть ці роботи».

 

Нагадаємо, що Ігор Гундич підписав спільний протокол засідання ТЕБ та НС після того, як Понінківська картонно-паперова фабрика надала план-графік реконструкції очисних споруд.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців