Пожежники ліквідовують загоряння на торфополях

19.10.2015 11:18 Версія для друку
358

За добу на Житомирщині виникло 2 пожежі на торфополях Олевського району. Зокрема, у с. Білокоровичі упродовж 18 жовтня ліквідовано загоряння торфу на площі 1 га.

Триває гасіння тліючого торфу у с. Копище на землях запасу селищної ради, де упродовж доби виникло загоряння торфу окремими осередками на площі 5 гектарів. До ліквідації пожежі залучено вогнеборців 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, працівників Поліського природного заповідника та Олевського лісового господарства агропромислового комплексу. Наразі локалізовано і призупинено подальше розповсюдження пожежі, а також ліквідовано займання торфу на площі 1 га. Продовжується гасіння локалізованих осередків торфу. Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.


По оперативній інформації Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо пожеж в природних екосистемах Київської області та м. Києва станом на 19 жовтня в 11 районах Київської області здійснюється гасіння 24 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 122 га.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців