Працівники ДП «Україна» Черняхівського району мають отримати свої паї на початку наступного року

9.08.2017 18:30 Житомирська область, Черняхів, ДП "Україна", земля, паї, приватизація Версія для друку
404  

Працівники ДП «Україна» Черняхівського району(колишнє науково-дослідне господарство «Україна» Житомирського агроекологічного університету) мають отримати свої земельні та майнові паї на початку наступного року.

 

Підтримує позицію працівників та пенсіонерів підприємства і керівництво Житомирської облдержадміністрації.

 

«Ви маєте на сьогодні усі умови, щоб завершити процедуру приватизації та отримати у власність свої паї. Для цього у вас є підтримка голови ОДА Ігоря Гундича та порозуміння з керівництвом Фонду держмайна в області. Ви заслужили ці землі своєю працею. Щоб дійти до позитивного результату, вам потрібно і надалі діяти згуртовано», – наголосив начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк сьогодні, 9 серпня, під час зборів колективу ДП «Україна».

 

Більше 300 працівників підприємства мають отримати майнові та земельні паї. ДП «Україна» ще у 2015 році було внесено у перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації. Проте процедуру ніяк не вдавалося завершити через бюрократичні перепони.

 

На зборах колективу люди розпочали процедуру заново: за результатами голосування учасниками зборів встановлено, що ДП «Україна» перетворюється на КСП «Україна-Черняхів». Найближчим часом буде уточнено списки осіб, хто має право на отримання паїв. Уповноважена особа збиратиме документи від кожного заявника, які відправить до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

За словами представників Фонду держмайна в області, уся процедура приватизації підприємства триватиме близько 7-8 місяців.

 

Розпаювати між працівниками підприємства мають близько 2,2 тисяч гектарів землі.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців