Представники національних менших Житомирщини обмінювалися досвідом організації заходів

23.11.2017 14:09 Житомирська область, національні меншини, культурні товариства, заходи, мовне питання, культура Версія для друку
441

Представники різних національно-культурних товариств області обмінювалися досвідом організації заходів, обговорювали «мовне питання» в освіті та співпрацю з органами влади.

 

Круглий стіл «Співпраця органів влади і національно-культурних товариств області у збереженні і відтворенні самобутніх культур меншин регіону» відбувся сьогодні, 23 листопада, у Житомирі.

 

«Метою такого засідання є намітити шляхи співпраці органів влади з національно-культурними товариствами, адже у них у повсякденному житті виникають і питання навчання дітей мовами нацменшин, організації заходів і фестивалів тощо. Так вони можуть озвучити нам свої проблеми, обмінятися досвідом один з одним», – зазначив головний спеціаліст управління культури ОДА Олександр Пивоварський.

 

Про вивчення мов та отримання освіти мовами національних менших у зв’язку зі змінами у законодавстві розповів учасникам заходу проректор з питань моніторингу якості освіти і незалежного оцінювання Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик.

 

Також представники національно-культурних товариств обговорили проведення днів національних культур, залучення фінансування на заходи, створення Дому нацменшин, перейменування і прибирання цвинтарів, інші нагальні питання.

 

1

 

2

 

5

 

6

 

8

 

7

 

4

 

3

 

9

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців