Прем’єр-міністр: Логістичні можливості держави набувають все більшого значення в контексті економічного розвитку України

25.04.2018 14:20 Економіка, Уряд, Гройсман, дороги, логістика, ремонт, будівництво Версія для друку
165

1Зростання економіки та виробництва продукції в Україні потребує подальшого розвитку логістичних можливостей - оновлення доріг та залізниці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

 

Він наголосив, що в контексті будівництва доріг окремої уваги набуває питання безпеки доріг. За статистикою, сказав Прем’єр-міністр, в Україні щодня в ДТП гинуть близько 11 людей. 


«Для нас важливо реально протидіяти і покращувати ситуацію на дорогах. Ми виділили 2,6 млрд грн на ці цілі. Ми маємо 11 смертей щоденно на дорогах – це катастрофічні втрати. Ми маємо десятки тисяч ДТП. Тож разом з планами з будівництва доріг ми приділяємо увагу безпеці», - сказав Глава Уряду.

 

Він нагадав, що цього року в Україні буде реалізована державна програма безпеки на дорогах, яка передбачає цілу низку заходів – від будівництва безпечних переходів та острівців безпеки до встановлення 15 тис. нових знаків, більш ретельного контролю стану здоров’я водіїв.

 

"Зрозуміло, що втрати будуть, але ми можемо їх мінімізувати", - додав Прем’єр-міністр.

 

Глава Уряду також звернув увагу, що питання безпеки дорожнього руху має бути справою не тільки центральної влади, а й місцевої. «Кошти (на проведення заходів безпеки руху) є, треба їх використати максимально раціонально, аби люди відчули зміни в ситуації на дорогах. Будемо просити також народних депутатів взяти в цьому процесі участь», - сказав Володимир Гройсман.

 

Окремо він доручив Міністерству інфраструктури опрацювати ідею перевірки завантаження транспорту. «Сьогодні, якщо транспорт зупиняється і зважується, і є перебільшення вантажу, сплачує штраф водій. А треба, аби сплачував також вантажовідправник. Якщо маєш завантажити 40 тонн, чого завантажуєш 60 тонн? Зупинили машину, є порушення – штраф з водія і штраф з відправника, тоді це буде мати превентивний характер. Прощу опрацювати це питання», - відзначив Прем’єр-міністр.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців