Президент обговорив з першими детективами НАБУ пріоритети у боротьбі з корупцією

16.09.2015 09:44 Версія для друку
377  

Президент України провів зустріч з першими детективами Національного антикорупційного бюро, під час якої відбувся обмін думками щодо головних напрямків протидії корупції в Україні.

 

Президент наголосив на тому, що будь-яке питання, яке піднімається на міжнародних зустрічах – безвізовий режим для України з боку ЄС, кредити від МВФ, отримання коштів від Світового банку – пов’язані з боротьбою з корупцією. «Ми маємо продемонструвати рішучі результати у цій боротьбі», – наголосив Президент.

 

«Ми не збираємось миритися з корупцією, які б посади не займали корупціонери», – зазначив Глава держави та висловив сподівання, що Національне антикорупційне бюро, як й Національна поліція, стануть символом довіри народу. Президент підкреслив, що буде оцінювати роботу НАБУ по двом критеріям: рівень довіри людей і об’єктивна оцінка місця України в антикорупційному світовому рейтингу.

 

«Армія борців з корупцією, яку ми зараз створюємо, має забезпечити нам перемогу на внутрішньому фронті. Так само, як ми за рік створили Збройні сили України, абсолютно нові, які зараз стали однією з найбільш боєздатних і, напевно, найбільш хороброю армією на континенті. Так само нам потрібна потужна антикорупційна армія всередині країни, яка дозволить нам перемогти не менш небезпечного ворога, ніж агресор зі Сходу», – сказав Президент.

 

Говорячи про пріоритети в боротьбі з корупцією, Президент закликав «не розмінюватися на дрібницях»: «На жаль, цілі сектори економіки дуже далекі від прозорості. Якщо говорити по галузям, це енергетика, експортні операції, проблеми контрабанди, робота з акцизом, відшкодування ПДВ, неефективне корупційне управління державними активами і державними підприємствами». Окрему увагу Глава держави зосередив на політичній корупції, «коли в Парламент заходять гроші, купуються депутати».

 

«Головні результати – це не кількість порушених кримінальних справ, навіть, не кількість затриманих. Головний результати – це коли справа дійшла до суду і злочинець отримав відповідний вирок», – наголосив Президент, запевнив детективів у своїй повній довірі та підтримці та повідомив, що за його дорученням напрацьована низка аналітичних матеріалів щодо головних корупційних ризиків, які передані до НАБУ.

 

Детективи НАБУ будуть мати усе необхідне обладнання та оперативно-технічні засоби для ефективної роботи та будуть забезпечені силами спеціального призначення для проведення антикорупційних операцій.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців