Президент України відвідав полігон ВДВ на Житомирщині. ФОТОРЕПОРТАЖ

27.05.2016 15:29 Житомирська область, Президент України, Петро Порошенко, полігон ВДВ, нагороди, Сергій Машковський Версія для друку
1136  

На Житомирщині сьогодні, 27 травня, побував Президент України Петро Порошенко.

 

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України разом з керівництвом Міністерства оборони, Генерального штабу та головою Житомирської ОДА Сергієм Машковським відвідав загальновійськовий полігон ВДВ.

 

Саме там зараз проходять збори з сержантським (старшинським) складом ЗСУ. Учасники зборів підвищують свій рівень готовності до виконання обов’язків. Інструкторами є учасники АТО. Крім того, своїм досвідом діляться і військовослужбовці інших країн: Великобританії, США, Канади та Литви.

 

1У Навчальному центрі ВДВ керівництву продемонстрували, як проводяться заняття з тактичної та вогневої підготовки сержантського складу.

 

Після огляду виконання вправ стрільб і тактичної підготовки Петро Порошенко зустрівся з військовослужбовцями.

 

«Створення професійного сержантського корпусу є важливим елементом трансформації національного війська, яке має надзвичайно важливе значення для перемоги у війні проти агресора», – зазначив Президент України.

 

Петро Порошенко наголосив: «Я пишаюся кожним українським військовим, пишаюся країною, яка справляє таке враження на наших партнерів. Я дуже дякую вам, що ми разом».

 

Також на зустрічі Президент Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони Степану Полтораку підвищити грошове забезпечення сержантського складу ЗСУ та спрямувати не менше 50 млн грн на полігон підготовки спецназу у Бердичеві, щоб забезпечити умови житла та підготовки сержантського складу.

 

Верховний Головнокомандувач подякував кожному з військовослужбовців за професіоналізм, патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених обов’язків і вручив державні нагороди.

 

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено дванадцять старшин, сержантів і прапорщиків, одного сержанта – медаллю «За військову службу Україні» та ще одного старшину – медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців