Президент України затвердив порядок призначення стипендій обдарованій молоді, письменникам та митцям

24.01.2018 10:53 Президент України, стипендії, обдарована молодь, мистецтво, митці, Указ, положення, кошти Версія для друку
242

1Президент України затвердив положення про порядок призначення стипендій обдарованій молоді, письменникам та митцям.

 

Відповідний Указ про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва Петро Порошенко підписав 23 січня.

 

Згідно з документом, Указом Президента України призначається 250 стипендій на рік, а їх виплата провадиться щомісяця протягом року.

 

Розмір – один прожитковий мінімум для працездатних осіб. Стипендії можуть призначатися повторно, але не більше двох разів.

 

Учням, студентам, аспірантам та асистентам-стажистам стипендії призначаються незалежно від отримання ними академічних та/або соціальних стипендій.

 

На здобуття стипендії висуваються громадяни України віком від 14 до 35 років – молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення.

 

Стипендіат за десять календарних днів до дати закінчення виплати стипендії подає Міністерству культури України звіт про творчі досягнення за період, протягом якого він отримував стипендію.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців