Про внесення змін до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки

 УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

 

Двадцять дев`ята сесія

VI скликання

від 16.01.15

 

 

№ 1382

Про внесення змін до обласної

комплексної Програми соціального

захисту інвалідів, ветеранів війни та

праці, пенсіонерів та незахищених верств 

населення Житомирської області на 

2013-2017 роки, затвердженої рішенням

обласної ради від 20.12.12 №764,

зі змінами

 

 

 

Керуючись законами України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», враховуючи подання обласної державної адміністрації від 12.01.15 № 0085/51/2-15, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 13.01.15, з питань бюджету і комунальної власності від 14.01.15, обласна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.12 №764, зі змінами, а саме:

  

1.1. Слова «головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації» у Програмі замінити словами «департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації».

  

1.2. Пункт 5. «Відповідальний виконавець Програми» розділу 1 «Загальна характеристика Програми» доповнити словами «департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації».

 

1.3. У пункті 6 «Учасники Програми» розділу 1 «Загальна характеристика Програми»  слово «управління» замінити словами «структурні підрозділи».

  

1.4. У пункті 3. «Здійснювати підтримку громадських організацій інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» підрозділу III розділу VI «Напрями діяльності і заходи Програми» доповнити виконавцем «департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації».

  

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

  

 

Голова обласної ради В.Й. Француз 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців