Процес оптимізації інтернатних закладів в області триває

8.02.2017 12:50 Житомирська область, освіта, нарада, ПТНЗ, реформування, Ярослав Лагута Версія для друку
581

У Житомирській ОДА сьогодні, 8 лютого, пройшло чергове засідання робочої групи з питань оптимізації інтернатних закладів.

 

Участь у робочій групі взяв заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, начальник управління освіти та науки ОДА Вадим Калінін, голова комісії обласної ради з гуманітарних питань Олена Галагуза та представники громадської ради.


«Ми, як робоча група, маємо знайти оптимальний шлях вирішення даного питання. Ми детально вивчаємо ситуацію, а отже маємо враховувати усі аспекти їх функціонування: утримання закладів, оплата енергоносіїв, забезпечення дітей, виплата заробітних плат та інше», — сказав Ярослав Лагута.


Згідно із розпорядження голови ОДА щодо створення відповідної робочої групи, має бути створений перспективний план з оптимізації інтернатних закладів.


Наразі робоча група вирішує, які заклади будуть оптимізовані, а які ні.


Також була розглянута пропозиція співфінансування закладу із районом, в якому розташований заклад – якщо в ньому перебуває 40-50% дітей цього району.


На наступному засіданні обговорюватимуть питання співфінансування безпосередньо із головами ОТГ та міст обласного значення.


Довідково. В області наразі функціонує 17 інтернатних закладів. З них – 5 загальноосвітніх, 10 спеціальних закладів та 2 навчально-реабілітаційні центри.

 

1

 

3

 

1

 

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців