Проекти Житомирщини з регіонального розвитку можна переглянути на інтернет-платформі Мінрегіону

1.03.2017 15:51 Житомирська область, регіональний розвиток, ДФРР, проекти, селекторна нарада, Ігор Гундич Версія для друку
417

1Усі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які були подані на фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), мають бути оприлюднені на інтернет –платформі Мінрегіонбуду до початку проведення оцінки та відбору.


Це озвучив начальник відділу збереження традиційного середовища та створення безбар’єрного простору департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону Святослав Горбенко сьогодні, 1 березня, під час селекторної наради, що відбулася за участю голови ОДА Ігоря Гундича.


«Інтернет-платформа розроблена для відкритості та інформативності. Кожен зможе зайти на платформу та переглянути всі проекти, які можуть бути втілені у життя», – сказав Святослав Горбенко.


Начальник управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надія Бондарчук повідомила, що однією з перших розмістила інформацію на онлайн-платформі Житомирська область, анонсувавши старт конкурсу проектів ДФРР.


Загалом онлайн-платформа міститиме дані про територіальне розміщення проектів, обсяги фінансування, підрядників, які реалізовуватимуть ці проекти, сортуватиме їх за рейтинговою оцінкою.


Нагадаємо, що в області розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2017 році.


Довідково. У 2016 році за 109,6 млн грн коштів ДФРР в Житомирській області реалізовувався 41 проект. На 2017 рік для реалізації інвестиційних об’єктів область отримала 134,9 млн грн ДФРР.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців