Програма «Доступні ліки» стартує з 1 квітня – запевнив житомирян Володимир Гройсман

31.03.2017 15:32 Житомир, робоча поїздка, Володимир Гройсман, аптека, програма, доступні ліки Версія для друку
576

З 1 квітня у всіх регіонах України стартує Урядова програма «Доступні ліки», яка забезпечить пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою медичними препаратами безкоштовно або з незначною доплатою.

 

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час брифінгу в рамках робочої поїздки до Житомирської області вчора, 30 березня.

 

Після ознайомлення з роботою підприємства «Євроголд Індестріз ЛТД», зустрічі з іноземними інвесторами Житомирщини, відвідування ДП «Житомирський бронетанковий завод» та огляду ремонту дороги Р-18 Житомир-Ставище Глава Уряду прогулявся центром міста та поспілкувався з житомирянами.

 

Також Володимир Гройсман під час пішої прогулянки зайшов до однієї з аптек міста, де поспілкувався з жителями міста про програму «Доступні ліки», а з працівниками аптеки щодо заходів та результатів дерегуляції фармакологічного ринку.

 

Щоб отримати безкоштовні ліки потрібно насамперед звернутися до лікаря і отримати правильно виписаний рецепт. Далі - знайти аптеку з логотипом "Доступні ліки" і насамкінець - взяти ліки безоплатно чи з частковою доплатою за рецептом.

 

Нагадаємо, що на відшкодування вартості ліків для Житомирської області державою виділено 16 млн 4 тис. 200 грн. Ці кошти будуть розподілені в райони відповідно до кількості населення та спрямовані у відділи охорони здоров’я райдержадміністрацій області (а там, де їх немає – головним лікарям центрів ПМСД). Рецепти на лікарські засоби будуть виписувати амбулаторно лікарі загальної практики – сімейної медицини.

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців