Протягом 30 днів військові-резервісти вдосконалюватимуть навички під час зборів

11.08.2017 15:05 Житомирська область, військові, збори, резервісти, військомат, навички Версія для друку
1793

У вересні цього року протягом 30 діб будуть проводитись навчальні збори резервістів з трьома військовими частинами Збройних Сил України – 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада, 26-та окрема артилерійська бригада та 95-та окре́ма Житомирська десантно-штурмова брига́да. Військові-резервісти під час зборів вдосконалюватимуть навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також пройдуть бойове злагодження.

 

Про це повідомляє Житомирський обласний військовий комісаріат.

 

«Військові, які відслужили встановлені терміни під час мобілізації або ж звільнилися зі служби за контрактом та зараховані до оперативного резерву військових частин, викликатимуть на збори. Житомирський обласний військовий комісаріат запрошує резервістів взяти участь в навчальних зборах, які будуть проходити протягом вересня 2017 року. Впродовж 30 днів резервісти та військовозобов’язані відпрацьовуватимуть навички, необхідні для оборони нашої держави в разі необхідності. Військовим потрібно звернутися до військового комісаріату за місцем проживання чи реєстрації для отримання всієї необхідної інформації», – йдеться у повідомленні.

 

Військовозобов’язаний викликається на ці збори командиром військової частини через військовий комісаріат. Резервістів викликають до військових комісаріатів, проводять з ними психологічне тестування, медичне обстеження через військово-лікарську комісію і направляють у військові частини.

 

Варто зазначити, що за всіма резервістами, які залучаються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення, забезпечення формою одягу.

 

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань).

 

Розміри грошових виплат, які здійснюються резервістам за час виконання ними обов`язків служби у військовому резерві становить від 2400 до 3200 грн, в залежності від військового звання.

 

Довідково: За своєю метою та особливостями підготовки резервістів збори поділяються на навчальні та перевірочні. Резервісти проходитимуть навчальні збори при військових частинах, до яких вони зараховані для служби у резерві. Загальний строк зборових заходів – не більше 3 місяців на рік.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців