Рада ректорів ВНЗ області обговорила вступну кампанію – 2018 р.

26.04.2018 10:34 Рада ректорів, Житомирська область, освіта, наука, ВНЗ Версія для друку
235  

Рада ректорівРектори закладів вищої освіти області обговорили підготовку до вступної кампанії 2018 року і регіональні програми підтримки освіти та науки.

 

Обговорення цих та інших питань відбулось вчора, 25 квітня, під час засідання Ради ректорів закладів вищої освіти ІІІ – IV рівня акредитації.

 

Участь у засіданні взяли начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Шевчук, ректор Житомирського державного технологічного університету, голова Ради ректорів Віктор Євдокимов та представники інших закладів вищої освіти.

 

Лариса Шевчук підтримала пропозиції Ради про співпрацю облдержадміністрації і вузів, обговорила проведення ряду спільних заходів на підтримку вищої освіти області.

 

Рада ректорів розглянула:

-  підготовку ВНЗ до проведення ЗНО для вступу на магістратуру;

-  проведення Форуму та Ярмарку вакансій у м. Житомирі 16 травня;

-  міграцію студентів та співпрацю влади і ВНЗ у напрямку подолання цього явища.

 

 

Довідково. Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

 

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.

 

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

 

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців