Реабілітовані історією. Житомирська область

Книга "Реабілітовані історією. Житомирська Область" підготовлена згідно зз постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1992р. №530 та обласною Програмою підготовки і випуску серії книг тому "Реабілітовані історією. Житомирська Область" на 2003-2015 роки.

 

Книга створена на документальній основі. До її підготовки були залучені кращі науковці області, працівники вузів, архівів. Основний тягар щодо пошуку документів, персоналій, підготовки статистичних даних, аналізу фактичного матеріалу, пов’язаного з репресіями в області, взяв на себе невеликий колектив науково-редакційної групи при обласній редколегії, який гідно впорався з поставленим завданням.

 

Сторінки книги розповідають про велику трагедію нашого народу - політичні репресії 197-1980-х років XX ст., яка підтверджується архівними документами, спогадами репресованих, свідками тогочасних подій.

 

Репресіями були охоплені всі верстви населення - від неписьменного селянина до керівників партійного і радянського апаратів - незалежно від національності, віку, статі, партійності, соціального стану.

 

За попередніми неповними підрахунками, на Житомирщині репресовано понядд 85 тис. чоловік, з яких понад 19 тис. розстріляно.

 

Хто ці люди? В чому їх звинувачували? Чи були вони винні в інкримінованих їм злочинах? Сторінки книги допоможуть вам це звозуміти. Вони бентежать наші серця, наповнюють їх болем, закликають зберегти пам’ять про кожну конкретну людину, яка загинула або потерпіла від тоталітарного режиму, заставляють переосмислити національну історію, відрожити найкращі традиції українського суспільства, зробити ве для того, щоб подібна трагедія в історії людства більше ніколи не повторилася. 

 

Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 1. Літери А — В Переглянути
Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 2. Літери В, Г, Д Переглянути
Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 3. Літери Е, Є, Ж, З, І, Й, К (частково) Переглянути
Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 4. Літери К (продовження), Л, М Переглянути
Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 5. Літери Н, О, П, Р (частково) Переглянути
Реабілітовані історією. Житомирська область. Книга 6. Літери Р (частково), С, Т, У Переглянути

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців