Реконструкцію Центру реабілітації на Житомирщині плануємо завершити до 15 червня, – Ігор Гундич

30.03.2018 13:28 Житомирська область, центр вертебрології, центр реабілітації, реконструкція, дедлайн, Ігор Гундич Версія для друку
405

До 15 червня роботи з реконструкції Центру реабілітації інвалідів та учасників АТО на базі Центру вертебрології на Житомирщині мають бути завершені.

 

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич у прямому ефірі програми «Відкрита студія» на телеканал СК1.

 

«Основна частина роботи – реконструкція першого поверху та цоколя – нами завершена. Залишився капітальний ремонт усіх поверхів. Якщо роботу налагодити у дві зміни (я пояснив це будівельникам), щоб на об’єкті працювало 50 людей, реально ми вийдемо на 15 червня. Після 15 червня вже будемо запрошувати гостей і відвідувачів. У мене була розмова з підрядником – він пообіцяв, що з понеділка буде 50 людей на об’єкті. Якщо ні – то знайдемо інших підрядників, які допоможуть, але це вже питання честі, щоб цей об’єкт був зданий до 15 червня», – зазначив Ігор Гундич.

 

Голова облдержадміністрації розповів, що спочатку планувалося реконструювати лише перший поверх, але сьогодні йде мова про більш масштабну роботу.

 

«На початковому етапі планувалася реконструкція лише першого поверху, цоколя, їдальні. Але коли підіймаєшся поверхами вище, розумієш, що одні люди будуть у нормальних умовах, а інші і не розумітимуть, що тут відремонтували. Тому плани ми змінили вже у ході реконструкції, і реконструюємо всі поверхи. Відповідно, для цього потрібні більші кошти. На першому етапі вартість проекту була 13 млн грн, коли ми говоримо сьогодні про те, що запланували, то це ще плюс 15 млн грн. Саме тому ми показали цей центр членам бюджетного комітету Верховної Ради. Я вважаю, що цей об’єкт може стати центром, де зможуть лікуватися і проходити реабілітацію учасники АТО не лише з Житомирської області, а і з усієї України. Ми плануємо закупити сучасне обладнання, сучасні меблі, наші лікарі проходять зараз стажування у клініках Києва», – зазначив керівник області.

 

Ігор Гундич також додав, що поставлені терміни не вплинуть на якість, оскільки роботи, які залишилося виконати, технологічно можна завершити до 15 червня.

 

Нагадаємо, члени бюджетного комітету Верховної Ради оглянули майбутній Центр реабілітації інвалідів та учасників АТО на Житомирщині.

 


 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців