Ремонт у гімназії Високівської ОТГ триває

9.08.2018 17:45 Житомирщина, децентралізація, Високівська ОТГ, ремонт гімназії Версія для друку
343

У гімназії Високівської ОТГ Черняхівського району триває створення нового освітнього простору. Наразі продовжуються ремонті роботи в середині приміщення школи.

 

Голова Високівської сільської ОТГ Микола Бардук розповів, що ремонт у гімназії проходить досить швидкими темпами. Адже максимально потрібно встигнути зробити до початку нового навчального року.

 

«До 1 вересня початкові класи та другий поверх школи будуть готові. Наразі тривають внутрішні роботи. Замінено систему опалення, електропроводку, встановлюють світильники та двері. В початковій школі облаштовують стіни та стелі гіпсокартоном, надалі їх розмальовуватимуть», - зазначив Микола Бардук.

 

Увесь комплекс внутрішніх ремонтних робіт проводять у двох корпусах Високівської гімназії. Також буде замінена теплотраса. Наразі у селі Високому Черняхівського району тривають роботи з ремонту дороги, яка проходить біля гімназії.

 

«У нашій гімназії 176 учнів, 22 першокласники буде цього року. Для першого класу вже замовили меблі та дидактичні матеріали», - розповідає Микола Бардук.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців