Резонансне питання з шахтами у Лугинському районі. ФОТО

29.12.2015 11:44 Версія для друку
1014  

Жителі села Великий Дивлин Лугинського району занепокоєні тим, що до законсервованих ракетних шахт, які знаходяться на території села, зачастили шукачі металу. Люди стурбовані та побоюються за своє життя і здоров’я, якщо через металокопачів ці військові установки та технологічні споруди будуть зруйновані.


Зважаючи на складність питання та його резонанс, голова Житомирської державної адміністрації Сергій Машковський дав доручення провести громадські слухання щодо зазначеної проблеми. Проте, аби мати на руках повну картину складності ситуації, вчора, 28 грудня, представники Державної екологічної інспекції та санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області взяли проби води, ґрунту, заміряли радіаційні параметри будівельних конструкцій та залишків будівельних матеріалів на території колишнього військового містечка Ракетних військ.


На місці представники громадськості відразу могли переконатися, що радіаційний фон на території розформованої військової частини в нормі.


Після проведення лабораторних досліджень результати аналізів будуть оприлюднені та донесені до жителів Великого Дивлина. На громадських слуханнях вирішуватимуться подальші кроки стосовно ракетних шахт та взяття їх на баланс.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців