Розпорядження № 100/30 від 11.04.2016 "Про обласну координаційну раду з питань реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

11.04.2016

 

№ 100/30

Про обласну координаційну раду з питань реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Угоди про партнерство між Житомирською обласною державною адміністрацією, Житомирською обласною радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй від 29 вересня 2014 року, з метою забезпечення сталого соціально-економічного та екологічного розвитку на місцевому рівні шляхом спільного управління і заохочення громадських ініціатив на території Житомирської області:


1. Утворити обласну координаційну раду з питань реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з посадовим складом згідно з додатком.


2. Затвердити Положення про обласну координаційну раду з питань реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що додається.


3. Головам районних державних адміністрацій та головам районних рад, які беруть участь у реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», при затвердженні районних бюджетів передбачати кошти для співфінансування проектів у відібраних територіальних громадах.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В. та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

  

 

Голова обласної державної

адміністрації

  Голова обласної ради
     
С.О. Машковський   А.В. Лабунська

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців