Розпорядження № 101 від 30.03.2015 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Версія для друку
1598

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.03.2015

 

№ 101

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Житомирської обласної ради від 16 січня 2015 року  № 1382 «Про внесення змін до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.12 № 764, зі змінами» та від 16 січня 2015 року № 1390 «Про обласний бюджет на 2015 рік»:

 

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 01.03.2013 № 41 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та інвалідів», зареєстроване у головному управлінні юстиції у Житомирській області від 21.03.2013 за № 1/1222.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

 

 

  

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців