Розпорядження № 103 від 13.04.2016 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.11.2015 № 374"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

13.04.2016

 

№ 103

Про  внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.11.2015 № 374

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, та у зв’язку з кадровими змінами внести такі зміни до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу та вирішення інших питань щодо надання компенсації суб’єктам господарювання агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 11.11.2015 № 374:


1. Увести до складу комісії Кирилюка Руслана Миколайовича – начальника управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, затвердивши його головою комісії.


2. Позиції 1, 2, 5 додатка до розпорядження викласти у новій редакції: «Добринська Ніна Кантіївна - заступник начальника управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації - начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення, аграрної економіки та врегулювання відносин власності, заступник голови комісії.


Бабич Леонід Федорович - заступник начальника управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, член комісії.
Жерибор Ліна Леонідівна - начальник управління обробки даних економічної статистики головного управління статистики у Житомирській області (за згодою)».

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців