Розпорядження № 104 від 14.04.2016 "Про створення робочих груп для вивчення проблемних питань взаємодії між орендарями водних об’єктів з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадянами Андрушівського та Чуднівського районів"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.04.2016

 

№ 104

Про створення робочих груп для вивчення проблемних питань взаємодії між орендарями водних об’єктів з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадянами Андрушівського та Чуднівського районів

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», доручення голови обласної державної адміністрації від 04.04.2016 №1540/42/2-16, та з метою вивчення проблемних питань взаємодії між орендарями водних об’єктів з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадянами Андрушівського та Чуднівського районів:


1. Утворити робочі групи для вивчення проблемних питань взаємодії між орендарями водних об’єктів з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадянами Андрушівського та Чуднівського районів та затвердити їх склад згідно з додатками 1, 2.


2. Робочим групам опрацювати проблемні питання та надати пропозиції щодо шляхів їх вирішення облдержадміністрації до 25 травня 2016 року.


3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців