Розпорядження № 112 від 03.04.2017 "Про затвердження заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки"

4.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

03.04.2017

 

№ 112

Про затвердження заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 13, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 03 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», на виконання протокольного рішення Ради у справах осіб з інвалідністю від 1 грудня 2016 року, затвердженого Віце-прем’єр-міністром України, головою Ради у справах осіб з інвалідністю Розенком П.В.


1. Затвердити заходи щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп на 2017-2021 роки.


2. Райдержадміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, рекомендувати міськвиконкомам:


1) Забезпечити безумовне виконання затверджених заходів у визначені терміни.


2) Про виконання розпорядження інформувати департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.


3. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнену інформацію надавати облдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.


4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2008 №12 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» та від 05.11.2009 № 347 «Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.08 №12 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців