Розпорядження № 116 від 04.04.2017 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування області...

5.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

04.04.2017

 

№ 116

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування області на 2016-2018 роки «Доступне казначейство»

 

 

 

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення обласної ради від 22.12.2016 №421 «Про Програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування області на 2016-2018 роки «Доступне казначейство»

 

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування області на 2016-2018 роки «Доступне казначейство», що додається.


2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців