Розпорядження № 122 від 20.04.2015 "Про проведення зустрічі з випускниками загальноосвітніх навчально-виховних закладів області, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування"

Версія для друку
1444

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

20.04.2015

 

№ 122

Про проведення зустрічі з випускниками загальноосвітніх навчально-виховних закладів області, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування"

 

 

 

Вiдповiдно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дiтей-сирiт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою надання матеріальної та профорiєнтацiйної допомоги дiтям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

 

1. Провести 29 квітня 2015 року зустріч керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів області. 

 

2. Витрати на проведення зустрiчi профінансувати за рахунок асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на проведення соціальних програм i заходів державних органів влади у справах молоді. 

 

3. Райдержадмiнiстрацiям, рекомендувати міськвиконкомам забезпечити участь у заходi дiтей-сирiт та дітей, позбавлених батьківського піклування,випускників 11-их класів загальноосвітніх навчально-виховних закладів області 2014/15 навчального року згідно із списком (додається).

 

4. Управлінню освіти i науки облдержадміністрації, службі у справах дітей облдержадмiнiстрацiї, обласному центру зайнятості, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надати допомогу вищезазначеній категорії дітей у подальшому влаштуванні на навчання або роботу, здійснюючи при цьому контроль за дотриманням законодавства про належні їм пільги.

 

5. Управлінню освіти i науки облдержадміністрації, районним державним адмiнiстрацiям, рекомендувати міськвиконкомам, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласному центру зайнятості, до 01.10.2015 проінформувати службу у справах дітей облдержадмiнiстрацiї про виконання цього розпорядження.

 

6. Службі у справах дітей облдержадмiнiстрацiї до 10.10.2015 подати узагальнену iнформацiю облдержадмiнiстрацiї.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адмiнiстрацiї Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

  

 

 

  

  Додаток

до розпорядження голови облдержадміністрації 

20.04.2015         № 122 

 

СПИСОК 
дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, випускників

11 класів загальноосвітніх навчально-виховних закладів області

2014-2015 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце навчання

 

Андрушівський район

1

Безверха Вікторія Олександрівна 

 Павелківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

 Білий Юрій Олександрович

Андрушівська гімназія

3

 Білоус Олена Андріївна

Андрушівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4

 Голуб Марина Олексіївна

Андрушівська гімназія 

 Криворучко Дмитрій Олександрович

Андрушівська гімназія  

 Маркевич Владислав Олександрович

 Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Баранівський район

 Андріанов Євгеній Геннадійович

 Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 Булгаков Андрій Ігорович

 Баранівська гімназія

 Булгакова Аліна Ігорівна

 Баранівська гімназія

10 

 Іванченко Дарія Василівна

Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст. 

11 

 Назаренко Катерина Миколаївна

Мар׳янівська ЗОШ І-ІІІ ст. 

12 

 Рудніцька Сабіна Сергіївна

Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 

 

 Бердичівський район 

13

Бей Віктор Сергійович

Половецька ЗОШ І-ІІІ ст.

14 

 Гаврилюк Наталія Сергіївна

Гришковецька гімназія  

15

Гуменюк Вікторія Володимирівна

Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

16

Поліщук Катерина Олександрівна

Половецька ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Семенюк Наталія Володимирівна

Половецька ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Брусилівський район

18 Бортнічук Тетяна Андріївна Радомишльська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.
19 Горват Віктор Карелович Водотиївська ЗОШ І-ІІІ ст.
20 Данильченко Тетяна Михайлівна Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Міркулов Ярослав Олександрович Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Ободзінський Сергій Володимирович Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Янус Марина Сергіївна Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Володарсько-Волинський район
24 Андрєєв Олександр Сергійович Топорищинський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.»
25 Городинська Ольга Сергіївна Іршанський НВК «Гімназія-ДНЗ»
26 Колесницька Альона Володимирівна Володарсько-Волинська гімназія
27 Павленко Анна Михайлівна Іршанський НВК «Гімназія-ДНЗ»
28 Федорчук Лідія Павлівна Володарсько-Волинський «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.»

 

Ємільчинський район

29 Андрійчук Віктор Миколайович Підлубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30 Данильчук Микола Олександрович Середівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Данильчук Іван Олександрович Середівська ЗОШ І-ІІІ ст.
32 Данюк Дмитрій Миколайович Киянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
33 Лашевич Анжеліка Станіславівна Сербівська ЗОШ І-ІІІ ст.
34 Лук’янчук Вадим Вікторович  Великоцвіянська ЗОШ І-ІІІ ст.
35 Юськова Зінаїда Миколаївна Ємільчинська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст.
36 Ярошова Яна Михайлівна Ємільчинська гімназія

 

Житомирський район

37 Асєєва Уляна Станіславівна Озерненська гімназія
38 Поліщук Ігор Ігорович Коднянська ЗОШ І-ІІІ ст.
39 Сажин Олег Сергійович Новогуйвинська гімназія
40 Сухенко Оксана Русланівна Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

Коростенський район

41 Белінський Мирослав Сергійович Сушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
42 Колесник Дмитро Васильович Лісівщинська ЗОШ І-ІІІ ст.
43 Кравченко Володимир Анатолійович Ушомирська гімназія
44 Приходько Дар’я Андріївна  Бондарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
45 Соловйова Лідія Вікторівна Грозинська гімназія
46 Солопан Наталія Миколаївна Грозинська гімназія
47 Трохимчук Олександр Сергійович Ришавська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Коростишівський район

48 Козянчук Дмитрій Станіславович Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
49 Лось Катерина Миколаївна Потіївська спеціалізована ЗОШ-інтернат для дітей з наслідками поліомієліту і церебральними паралічами
50 Стельмашенко Вікторія Миколаївна Стрижівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум» 

 

Лугинський район

51 Александрович Катерина Леонідівна Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
52 Мельниченко Тетяна Петрівна Липниківська ЗОШ І-ІІІ ст.
53 Сябрук Світлана Олександрівна Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
54 Шукуров Алік Віталійович Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Любарський район

55 Азізова Марія Акобірівна Стрижівська ЗОШ І-ІІІ ст.
56 Галицька Надія Юріївна Привітівська ЗОШ І-ІІ ст.
57 Герун Микола Володимирович Глезневська ЗОШ І-ІІІ ст.
58 Тичина Наталія Леонідівна Глезневська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Малинський район

59 Гаман Вікторія Вікторівна Скуратівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Народицький район

60 Вождай Михайло Анатолійович Базарський НВК
61 Пирогова Таміла Володимирівна Заліська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Новоград-Волинський район

62 Власенко Ярослава Юріївна Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
63 Потайчук Михайло Миколайович Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ст.
64 Рекретюк Артур Анатолійович Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
65 Савчук Тетяна Вікторівна Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст.
66 Сардак Ганна Андріївна Колодянська ЗОШ І-ІІІ ст.
67 Сучкова Катерина Леонідівна Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.
68 Храбан Тетяна Валеріївна Пішівська ЗОШ І-ІІІ ст.
69 Янчеглова Оксана Євгеніївна Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

Овруцький район

70 Бочкова Маргарита Анатоліївна Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
71 Будишевська Леся Сергіївна Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
72 Власенко Володимир Іванович Кирданівська ЗОШ І-ІІІ ст.
73 Давидюк Олексій Сергійович Раківщинська ЗОШ І-ІІІ ст. 
74 Кур׳ят Дар’я Валеріївна  Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
75 Соболь Катерина Сергіївна Раківщинська ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

Олевський район

76 Власовець Світлана Володимирівна Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст.
77 Котвицька Ірина Миколаївна Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 
78 Козловець Петро Олександрович  Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ст. 
79 Мангов Ігор Сергійович  Олевська гімназія 
80 Хіміч Олег Віталійович Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 

Попільнянський район

81 Добрінецький Микола Олександрович Строківська ЗОШ І-ІІІ ст.
82 Олійник Людмила Сергіївна Попільнянська гімназія № 1

 

Радомишльський район

83 Антіпов Олександр Михайлович  Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 
84 Білошицький Олексій Леонідович  Іршанська ЗОШ І-ІІІ ст. 
85 Вакуленко Анна Сергіївна Потіївська ЗОШ І-ІІІ ст. 
86 Глазкова Діана Юріївна Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
87 Желія Вадим Олегович Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
88 Каленський Вадим Олександрович Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
89 Лакієнко Вадим Сергійович Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
90 Чугуєва Вікторія Андріївна Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
91 Чумак Наталія Віталіївна Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст.
92 Юст Володимир Володимирович Радомишльський ліцей № 1

 

Романівський район

93 Заєць Вікторія Павлівна Романівська гімназія
94 Костюк Лариса Юріївна Миропільська гімназія
95 Слінчук Світлана Іванівна Романівська гімназія
96 Стаховський Олександр Георгійович Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Ружинський район

97 Пухальський Роман Олександрович Вчорайшенська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Червоноармійський район

98 Антонюк Михайло Сергійович Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.
99 Бушма Іван Сергійович Червоноармійська ЗОШ І-ІІІ ст.
100 Бушма Сергій Сергійович Червоноармійська ЗОШ І-ІІІ ст.
101 Ігнатьєва Ольга Геннадіївна  Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ст.
102 Тєряєва Олена Леонідівна Червоноармійська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Черняхівський район

103 Гаркіна Юлія Анатоліївна Черняхівська гімназія 
104 Клименко Анастасія Ярославівна Жадьківський колегіум
105 Ковальчук Владислав Вікторович Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
106 Колядич Наталія Валеріївна Селянщинський спортивний ліцей
107 Малявський Олександр Олександрович Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
108 Пахар Олександр Русланович Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
109 Пулін Богдан Олегович Черняхівська гімназія
110 Спіцина Зінаїда Стефанівна Черняхівська гімназія
111 Хробуст Аліна Михайлівна Зороківський козацький ліцей
112 Шибецький Максим Володимирович Черняхівська гімназія 

 

Чуднівський район

113 Коновалова Юлія Олександрівна Чуднівська гімназія
114 Крилов Денис Петрович Вакуленчуківська ЗОШ І-ІІІ ст.
115 Лисак Олена Михайлівна Чуднівська гімназія
116 Літинська Софія Михайлівна Красносільська ЗОШ І-ІІІ ст.
117 Прохорова Алла Федорівна Носівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

м. Бердичів

118 Беспалий Василь Ігорович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
119 Будерацька Сніжана Вікторівна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
120 Варсс Світлана Ігорівна span> КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
121 Василюк Сергій Валентинович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
122 Волинець Кирило Петрович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
123 Гамма Олександр Юрійови КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
124 Демков Антон Ігорович  КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
125 Заурбєков Мейорбек Айсайович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
126 Ковтун Андрій Олександрович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
127 Крепець Карина Олександрівна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
128 Крецу Катерина Миколаївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
129 Лавринюк Андрій Михайлович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
130 Лешкевич Олена Юріївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
131 Логутов Дмитро Олегович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
132 Макарець Андрій Петрович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
133 Малиновська Єлизавета Михайлівна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
134 Педик Олена Олександрівна  Бердичівський ЗНВК № 4
135 Радченко Любов Миколаївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
136 Рєзвая Вероніка Андріївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
137 Рибинська Дар’я Олександрівна  КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
138 Свінціцька Анна Альфредівна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
139 Скрицька Юлія Миколаївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
140 Стаднік Катерина Миколаївна КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
141 Тімоловський Ярослав Сергійович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
142 Фесюк Євген Олександрович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»
143 Халімончук Максим Анатолійович КНЗ «Бердичівська ЗОШ–інтернат І-ІІІ ступенів»

 

м. Житомир

144 Андрійчук Маркус Федорович Житомирська спеціалізована ЗОШ-інтернат для дітей зі зниженим зором
145 Бойко Тетяна Олександрівна Житомирська гуманітарна гімназія № 1
146 Будзик Павло Юрійович Житомирський міський колегіум
147 Булуй Анастасія Миколаївна  Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
148 Гайбу Катерина Віталіївна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10
149 Глібко Марина Миколаївна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
150 Іваненко Максим Сергійович Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
151 Коваль Тетяна Анатоліївна  Міський ліцей при ЖДТТУ
152 Куліш Денис Іванович КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей»
153 Людкевич Тетяна Сергіївна  Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
154 Ніколаєва Дана Миколаївна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 35
155 Оніщук Ірина Дмитрівна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
156 Пирхова Надія Петрівна КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» 
157 Рудь Анастасія Сергіївна  Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 
158 Рудь Дмитро Сергійович  Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 
159 Савицька Юлія Вікторівна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
160 Столяр Яна Андріївна Житомирська гуманітарна гімназія № 1
161 Столяренко Тетяна Анатоліївна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
162 Тарасюк Марія Володимирівна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 35
163 Тимофеєва Катерина Олександрівна Житомирська гімназія  № 3
164 Чеканова Сніжана Олександрівна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 28
165 Шитова Євгенія Сергіївна Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

 

м. Коростень

166 Біланенко Юлія Сергіївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
167 Войналович Аліна Сергіївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11
168 Карпуленко Дмитро Олександрович Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
169 Лімонтова Юлія Валеріївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
170 Мельниченко Леонід Сергійович Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
171 Подоляк Ірина Миколаївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

 

м. Малин

172 Григор’єва Анастасія Костянтинівна  Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 
173 Дяченко Антон Олександрович Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 

 

м. Новоград-Волинський

174 Гутор Леся Володимирівна Новоград-Волинська спецшкола  І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школа сприяння здоров’ю»
175 Назола Валерія Віталіївна  Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 
176 Цуман Анастасія Геннадіївна  Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 

 

 

Заступник голови – керівник
апарату адміністрації                                                                               В.І. Поліщук

 

 

Завантажити розпорядження

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Чорнобильські дзвони, 30 років потому

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців