Розпорядження № 125 від 10.04.2017 "Про затвердження Положення про департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції"

14.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

10.04.2017

 

№ 125

Про затвердження Положення про департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» та наказу Міністерства соціальної політики України від 04.11.2016 № 1296 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій»:


1. Затвердити Положення про департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції (додається).


2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови облдержадміністрації від 17.01.2013 № 14 «Про затвердження Положень про департаменти та управління обласної державної адміністрації» в частині затвердження Положення про департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців