Розпорядження № 129 від 13.04.2017 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об'єктів..."

14.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

13.04.2017

 

№ 129

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду державної власності

 

 

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, положень законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за №775/23307, та протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 31.03.2017 № 8:


1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів фізичним особам-підприємцям, установі, підприємству, згідно з додатком 1.


2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду державної власності фермерському господарству «Вдала рибалка» згідно з додатком 2.


3. При наявності розробленого та затвердженого в установленому порядку паспорта водного об’єкта, технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, фермерському господарству «Вдала рибалка» звернутися до обласної державної адміністрації для визначення відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду та встановлення розміру орендної плати за використання земельної ділянки водного фонду і терміну їх оренди.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців