Розпорядження № 130 від 14.04.2017 "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Європи в області у 2017 році"

21.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.04.2017

 

№ 130

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Європи в області у 2017 році

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Європи», доручення Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України від 04.08.2016 №15691/57/1-13 щодо відзначення Дня Європи в 2017 році, з метою забезпечення належної організації та проведення урочистостей з нагоди Дня Європи, створення умов для широкої підтримки процесів інтеграції України в Європейський Союз:

 

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення Дня Європи в Житомирській області у 2017 році (далі – план заходів), що додається.


2. Департаментам та управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласним установам та організаціям забезпечити виконання плану заходів.


3. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам до 20 квітня 2017 року розробити та затвердити відповідні плани заходів та забезпечити їх виконання.


4. Управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласним установам та організаціям до 1 червня 2017 року надати департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації інформацію про виконання плану заходів (відповідні друковані, фото-, відео- та аудіоматеріали).


5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації до 10 червня 2017 року подати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків; координація – на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців