Розпорядження № 132 від 19.04.2017 "Про розподіл та передачу шкільних автобусів"

21.04.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.04.2017

 

№ 132

Про  розподіл та передачу шкільних автобусів

 

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 №827-р «Деякі питання використання у 2016 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», рішення Житомирської обласної ради від 06.04.2017 №564 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» та враховуючи обсяги міжбюджетних трансфертів, що надійшли до обласного бюджету з місцевих бюджетів на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування:

 

1. Затвердити розподіл шкільних автобусів, які придбані на засадах співфінансування ( не більше 70 відсотків - за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету, не менше 30 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів), серед районів та об'єднаних територіальних громад області (додається).


2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити передачу шкільних автобусів у встановленому законом порядку до сфери управління відділів освіти районних державних адміністрацій, об'єднаних територіальних громад.


3. Районним державним адміністраціям, рекомендувати об'єднаним територіальним громадам забезпечити постачання придбаних шкільних автобусів до загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оптимізовані /об'єднані/ реорганізовані і до яких будуть довозитись учні загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців