Розпорядження № 135 від 12.05.2016 "Про затвердження обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на 2016 рік"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

12.05.2016

 

№ 135

Про затвердження обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на 2016 рік

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року»:

 

1. Затвердити обласний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на до 2016 рік (далі – План дій), що додається.


2. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням облдержадміністрації: сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, освіти і науки, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю; службі у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати Житомирському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Житомирському обласному гендерному ресурсному центру Житомирської обласної ради, міськвиконкомам, головному управлінню Національної поліції України в Житомирській області, забезпечити виконання Плану дій у межах своїх повноважень.


3. Виконавцям обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на 2016 рік про хід його виконання поінформувати управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 01.02.2017 для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 10.02.2017.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців