Розпорядження № 136 від 17.05.2016 "Про відзначення в області Дня захисту дітей"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

17.05.2016

 

№ 136

Про відзначення в області Дня захисту дітей

 

 

 

Вiдповiдно до статей 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 30.05.1998 № 568/98 „Про День захисту дітей” та з метою підготовки і відзначення в області Дня захисту дітей:

 

1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам та головам об’єднаних територіальних громад:


1) Забезпечити належну підготовку, організацію та проведення святкових заходів до Дня захисту дітей: концертів, вистав за участю професійних і дитячих самодіяльних художніх колективів, спортивних змагань, спартакіади серед дітей та підлітків.


2) Провести зустрічі керівництва районів та міст насамперед з дітьми-сиротами; дітьми, позбавленими батьківського піклування; дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах; дітьми загиблих Героїв Небесної Сотні; дітьми, зареєстрованими як внутрішньо переміщені особи; дітьми, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.


2. Службі у справах дітей облдержадміністрації провести 1 червня 2016 року захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей загиблих Героїв Небесної Сотні; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.


3. Управлінню культури облдержадміністрації забезпечити безкоштовне відвідування дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, музеїв, кінотеатрів, виставок тощо.


4. Управлінням облдержадміністрації: сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки, забезпечити урочисте відкриття літнього оздоровчого сезону 2016 року за участю представників влади, профспілок, громадськості та батьків.


5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, рекомендувати Житомирській обласній державній телерадіокомпанії забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення в області Дня захисту дітей.


6. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, рекомендувати міським головам та головам об’єднаних територіальних громад поінформувати про проведену роботу службу у справах дітей облдержадміністрації до 10.06.2016.


7. Службі у справах дітей облдержадміністрації поінформувати облдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 20 червня 2016 року.


8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців