Розпорядження № 137 від 24.04.2017 "Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області у 2017 році"

16.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

24.04.2017

 

№ 137

Про відкриття і закриття
навігації маломірних (малих)
суден на водних об’єктах області
у 2017 році

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 13, 16, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Житомирської області, затверджених рішенням обласної ради від 19 вересня 2013 року № 967, Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03 грудня 2001 року № 272, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 95/6383 (зі змінами), з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді:


1. Відкрити навігацію з 15 травня 2017 року та закрити до 30 листопада 2017 року.
2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:
1) Довести до відома власників маломірних (малих) суден та баз-стоянок інформацію про заборону користування маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.
2) Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового відпочинку населення підтримувати в належному стані рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.
3. Управлінню промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації про хід виконання розпорядження поінформувати облдержадміністрацію до 20 грудня 2017 року.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.
5. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.


 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців