Розпорядження № 152 від 19.05.2015 "Про затвердження заходів щодо організації та проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2015 році"

Версія для друку
562

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.05.2015

 

№ 152

Про затвердження заходів щодо організації та проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2015 році

 

 

 

З метою реалізації на регіональному рівні Програми проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2015 році та підтримки ініціатив і зусиль товаровиробників щодо підвищення якості продукції (товарів, робіт, послуг),  згідно із ст.ст. 6, 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», а також для демонстрації можливостей нашої області:

 

1. Затвердити заходи щодо організації та проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році.

 

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам поінформувати ДП «Житомирстандартметрологія» про виконання заходів до 10 серпня 2015 року.

 

3. Рекомендувати ДП «Житомирстандартметрологія» поінформувати облдержадміністрацію про виконання цього розпорядження до 20.08.2015.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  -  керівника апарату облдержадміністрації Поліщука В.І.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

  

 

 

  Додаток

до розпорядження голови

облдержадміністрації

19.05.2015    № 152

 

 

Заходи щодо організації та проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році

 

п\п

Завдання

Виконавці

Термін виконання

1

Розмістити на офіційних веб сторінках та оприлюднити в засобах масової інформації повідомлення про мету і умови проведення Конкурсу

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою), ДП «Житомирстандарт-метрологія» (за згодою), Житомирська обласна державна телерадіокомпанія (за згодою)

до 01.06.2015

2

Пропагувати досвід підприємств та організацій, які виробляють/надають високоякісну продукцію (товари, роботи, послуги)

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою), ДП «Житомирстандарт-метрологія» (за згодою), Житомирська обласна державна телерадіокомпанія (за згодою)

до 01.08.2015

3

Провести семінари, форуми, тренінги, засідання за круглим столом у районах та містах області з метою сприяння у впровадженні на підприємствах (організаціях) регіону сучасних систем управління

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою), ДП «Житомирстандарт-метрологія» (за згодою)

до 01.06.2015

4

Надавати консультаційну допомогу підприємствам (організаціям, установам) з питань проведення Конкурсу

ДП «Житомирстандарт-метрологія» (за згодою)

 

до 01.08.2015

5

Залучити до участі в конкурсі провідні місцеві підприємства, організації, установи

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою), ДП «Житомирстандарт-метрологія» (за згодою)

до 01.07.2015

 

 

Заступник голови –

керівник апарату адміністрації

В.І.Поліщук

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців