Розпорядження № 155 від 04.05.2017 "Про надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, припинення договору оренди земельної ділянки"

11.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

04.05.2017

 

№ 155

Про надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, припинення договору оренди земельної ділянки

 

 

 

Розглянувши матеріали щодо надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, на розроблення проектів землеустрою, припинення договору оренди землі, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколом комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 27.04.2017 № 3:

 

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Попільнянський елеватор» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8877 га, що знаходиться на території Попільнянської сільської ради Попільнянського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

2. Надати дозвіл фізичній особі - підприємцю Гринишину Євгенію Ярославовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га, що знаходиться на території Андрушівської міської ради Андрушівського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.


3. Припинити дію договору оренди земельної ділянки від 10.02.2012 реєстраційний номер 182400004003052, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Нафтова будівельна компанія» для обслуговування автозаправної станції, земельна ділянка площею, 0,4227 га кадастровий номер: 1824084000:01:000:0505, що знаходиться на території Новороманівської сільської ради Новоград-Волинського району.

 

4. Голові Новоград-Волинської районної державної адміністрації припинити договір оренди земельної ділянки з товариством з обмеженою відповідальністю «Нафтова будівельна компанія».

 

5. Підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою, замовити виконання землевпорядної документації в юридичних осіб або фізичних осіб -підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців