Розпорядження № 156 від 22.05.2015 "Про перерахування грошової допомоги"

Версія для друку
591

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

22.05.2015

 

№ 156

Про перерахування грошової

допомоги

 

 

 

Згідно з вимогами ст. 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, за рахунок передбачених в обласному бюджеті коштів на реалізацію Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 16.01.2015 № 1381 (зі змінами), відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції у 2015 році, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.02.2015 № 37, та зареєстрованого в головному управлінні юстиції у Житомирській області 12.02.2015 за № 2/1259 (із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.04.2015 № 118, та зареєстрованого в головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області), та протоколу засідання робочої групи, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2014 № 58/18 (зі змінами):

 

1. Перерахувати грошову допомогу за проживання (без житлово-комунальних послуг) та харчування внутрішньо переміщених осіб за лютий-квітень 2015 року таким установам:

 

1) Комунальному підприємству „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради (готель «Житомир») – 400610,69 грн.;

 

2) Комунальному підприємству Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» – 60248,14 грн.;

 

3) Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності (спортивно-оздоровча база «Олімпієць») – 77884,89 грн.;

 

4) Житомирській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради (готель «Спортивний») – 32666,82 грн.

 

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації виділити департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на проведення перерахування грошової допомоги за проживання та харчування внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції кошти у сумі 571410,54 грн.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

  

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців