Розпорядження № 158 від 31.05.2016 "Про утворення обласної інвентаризаційної комісії радіоактивних відходів"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

31.05.2016

 

№ 158

Про утворення обласної інвентаризаційної комісії радіоактивних відходів

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 22.02.2003 № 27, з метою виявлення і обліку радіоактивних відходів, контролю за обсягами їх накопичення, місцезнаходженням, переміщенням, умовами зберігання та захоронення, своєчасної передачі спеціалізованим підприємствам по поводженню з радіоактивними відходами, планування потужностей сховищ для зберігання та захоронення, а також для забезпечення постійного поновлення та своєчасного внесення змін до Державного реєстру радіоактивних відходів, Державного кадастру сховищ радіоактивних відходів та місць їх тимчасового зберігання:1. Утворити обласну інвентаризаційну комісію радіоактивних відходів та затвердити її склад згідно з додатком.

 

2. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам створити відповідні районні та міські інвентаризаційні комісії радіоактивних відходів та надати до 05.06.2016 обласній інвентаризаційній комісії копії наказів про їх створення із зазначенням їх складу.

 

3. Інвентаризаційним комісіям радіоактивних відходів провести відповідну роботу в межах своїх повноважень відповідно до графіка проведення 6-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів, затвердженого головою Державного агентства України з управління зоною відчуження від 06.04.2016.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців