Розпорядження № 160 від 02.06.2015 "Про виконання в області Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки"

Версія для друку
1686

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

02.06.2015

 

№ 160

Про виконання в області Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки

 

 

 

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 “Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки ” в частині, що стосується місцевих органів виконавчої влади:

 

1. Визначити заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Поліщука В.І. відповідальним за координацію здійснення передбачених Програмою заходів.

 

2.Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (за згодою), обласним установам та організаціям:

 

1) Забезпечити виконання завдань та заходів Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки в частині, що стосується місцевих органів виконавчої влади.

 

2) Надавати щокварталу, до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації інформацію про стан виконання завдань та заходів Програми для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 15 числа, наступного за звітним періодом.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 21 грудня 2011 року № 468  "Про затвердження Плану заходів з виконання в області Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки".

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Поліщука В.І.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

  

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців