Розпорядження № 161 від 11.05.2017 "Про підготовку об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року"

16.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

11.05.2017

 

№ 161

Про підготовку об’єктів
господарського комплексу області
до роботи в осінньо-зимовий
період 2017/18 року

 

 

 

Відповідно до ст. ст. 2, 20 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ст.12 Закону України „Про теплопостачання”, ст.6 Закону України „Про житлово - комунальні послуги", з метою забезпечення якісної підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року, своєчасного початку опалювального сезону:

 

1. Затвердити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року (додаються).

 

2. Утворити обласний оперативний штаб для організації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року та затвердити його склад згідно з додатком.

 

3. Персональну відповідальність за своєчасну та якісну підготовку об’єктів до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року покласти на голів райдержадміністрацій, міських голів.

 

4. Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам :

1) До 01.06.2017 провести наради з керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які забезпечують підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення області до роботи в зимових умовах. Створити робочі групи для координації роботи з цих питань та розгляду наявних проблем.
2) Передбачити кошти в місцевих бюджетах на підготовку господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.
3) Забезпечити виконання затверджених заходів, визначених цим розпорядженням та щомісяця до 5 числа інформувати департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації про хід їх реалізації.

 

5. Житомирській райдержадміністрації та рекомендувати міськви-комам міст обласного значення вжити заходів щодо виконання робіт з оснащення наявного житлового фонду домовими засобами обліку і регулювання теплової енергії до кінця 2017 року.

 

6. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання заходів, визначених розпорядженням, щомісяця до 15 числа надавати облдержадміністрації.

 

7. Департаментам облдержадміністрації: містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, праці та соціального захисту населення, управлінням облдержадміністрації: промисловості, розвитку інфраструктури та туризму, охорони здоров'я, освіти і науки, культури, райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам, підвідомчим підприємствам й установам здійснювати контроль за виконанням обсягів робіт з підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери області до сталого проходження опалювального сезону 2017/18 року.

 

8. Рекомендувати РГК «Житомиргаз» та ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» в межах компетенції забезпечити підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців