Розпорядження № 162 від 01.06.2016 "Про затвердження Положення про управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

01.06.2016

 

№ 162

Про затвердження Положення про управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції

 

 

 

Відповідно до статей 5, 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 №887 «Про затвердження типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» та із врахуванням норм Законів України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», «Про державну службу», які набули чинності в 2016 році:

 

1. Затвердити Положення про управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.08.2015 № 229.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців