Розпорядження № 167 від 13.05.2017 "Про проведення внутрішнього аудиту в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації"

16.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

13.05.2017

 

№ 167

Про проведення внутрішнього аудиту
в управлінні екології та природних
ресурсів Житомирської облдержадміністрації

 

 

 

Керуючись ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 №1247, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 №1219/19957 (далі – Стандарти внутрішнього аудиту), Порядку організації та проведення внутрішнього аудиту у Житомирській облдержадміністрації, її структурних підрозділах, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.06.2016 №174 (далі – Порядок), плану діяльності з внутрішнього аудиту Житомирської облдержадміністрації на І півріччя 2017 року та з метою забезпечення своєчасного реагування на проблеми, що виникають під час виконання в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації покладених законодавством функцій і завдань:


1. Провести з 15.05.2017 фінансовий аудит та аудит відповідності в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації на тему «Оцінка діяльності щодо законності та достовірності фінансової та бюджетної звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку та оцінка діяльності щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань збереження активів та управління майном» за період з 01.01.2014 по 30.04.2017 (місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. Театральна, 17/20).


2. Утворити аудиторську групу в такому складі: Лавренюк О.В.- головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації - керівник аудиторської групи;
Жигадло В.В. - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації;
Карбовська Т.В. - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.


3. Затвердити програму фінансового аудиту та аудиту відповідності в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації за період з 01.01.2014 по 30.04.2017 (додається).


4. Керівнику аудиторської групи забезпечити проведення фінансового аудиту та аудиту відповідності згідно з вимогами Стандартів внутрішнього аудиту та Порядку.
Підготувати аудиторський звіт за результатами проведеного аудиту, проект якого передати для ознайомлення відповідальним посадовим особам управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації. У разі потреби підготувати та надати відповідальним посадовим особам управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації рекомендації щодо вдосконалення діяльності управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації залежно від характеру встановлених недоліків та порушень.
Забезпечити здійснення моніторингу результатів впровадження аудиторських рекомендацій.


5. Начальнику відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації Козяру С.П. до 20.07.2017 надати голові обласної державної адміністрації доповідну записку, разом з аудиторським звітом про результати проведення аудиту.


6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців