Розпорядження № 168/44 від 07.06.2016 "Про застосування системи електронних закупівель"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

07.06.2016

 

№ 168/44

Про застосування системи електронних закупівель

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про здійснення державних закупівель»:


1. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, установам, організаціям, підприємствам спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, рекомендувати міськвиконкомам забезпечити здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель», але не меншою трьох тисяч гривень, через систему електронних закупівель ProZorro.


2. Закупівлі товарів, робіт, послуг без застосування системи електронних закупівель ProZorro здійснювати після отримання письмового погодження департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації у разі, якщо вартість закупівлі перевищує 3 тис. грн.


3. Керівникам установ, організацій, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області щомісяця до 5 числа, що настає за звітним періодом, надавати відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації та обласній раді інформацію про проведені закупівлі за формою 1.


4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, щомісяця до 10 числа, що настає за звітним періодом, надавати департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації узагальнену інформацію про проведені закупівлі за формою 2.

 

5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації щомісяця до 20 числа, що настає за звітним періодом, надавати облдержадміністрації та обласній раді узагальнену інформацію про впровадження електронних закупівель в області.


6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 серпня 2015 року № 268 «Про впровадження електронних закупівель».


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В. та на першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Голова обласноїдержавної

адміністрації

  Голова обласної ради
     
С.О. Машковський   А.В. Лабунська

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців