Розпорядження № 178 від 19.05.2017 "Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації"

19.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.05.2017

 

№ 178

Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації

 

 

 

Відповідно до частини першої статті 6, статей 28, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 № 301), з метою забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час реалізації державної політики:

 

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації (далі – ініціативна група) та затвердити її склад згідно з додатком.

 

2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації вжити заходів щодо організації діяльності ініціативної групи.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців