Розпорядження № 186 від 23.05.2017 "Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира»"

24.05.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.05.2017

 

№ 186

Про організацію роботи з нагляду
за реалізацією проекту міжнародної
технічної допомоги «Підвищення
енергоефективності об’єктів
бюджетної сфери міста Житомира»

 

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», з метою реалізації проекту міжнародної технічної допомоги

 

1. Визначити координатором проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира» (далі – проекту) заступника голови - керівника апарату Житомирської обласної державної адміністрації – Ясюнецького Олексія Олексійовича.


2. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації організувати роботу з нагляду за реалізацією проекту та забезпечити підготовку необхідних документів.


3. Рекомендувати виконавчому комітету Житомирської міської ради здійснювати заходи щодо реалізації проекту, про що інформувати департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.


4. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід реалізації проекту.


5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації рекомендувати Житомирській міській раді при реалізації проекту керуватися вимогами чинного законодавства у сфері залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги.


6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2016 № 2 «Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира».


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців