Розпорядження № 189 від 22.06.2015 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки"

Версія для друку
608

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

22.06.2015

 

№ 189

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 14 рішення Житомирської обласної ради від 16.01.2015 № 1390 «Про обласний бюджет на 2015 рік», Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19.03.2015 № 1407:


1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки (додається).


2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

    

 

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови
облдержадміністрації
22.06.2015 № 189

 

Порядок
використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки

 

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 19.03.2015 № 1407, відповідно до п. 14 рішення обласної ради від 16.01.2015 № 1390 «Про обласний бюджет на 2015 рік».


2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем вищезазначеної бюджетної Програми є департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації.


3. Кошти обласного бюджету спрямовуються на реалізацію заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки.


4. З метою ефективного використання бюджетних коштів згідно з наказом директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації утворюється експертна рада з розподілу коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми. Експертну раду очолює директор департаменту або заступник директора департаменту. Голова експертної ради має заступника. До складу експертної ради входять представники громадських об’єднань підприємців, наукових установ, місцевих органів виконавчої влади, депутати (за згодою).


5. Основними завданнями експертної ради з розподілу коштів обласного бюджету є:

  • опрацювання та проведення аналізу матеріалів щодо фінансування заходів Програми;
  • розподіл коштів з обласного бюджету на виконання заходів Програми.


6. Експертна рада розглядає пропозиції з фінансування заходів Програми та приймає рішення.


7. Експертна рада розглядає та перевіряє кошториси проектів, розроблені виконавцями. Кошториси проектів затверджуються департаментом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.


8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.


9. У разі наявності бюджетної заборгованості, зареєстрованої в органах казначейства на початок бюджетного періоду, її погашення здійснюється в установленому законодавством порядку.


10. Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації перераховує кошти виконавцям заходів, відібраних експертною радою для фінансування.


11. Виконавці заходів відображають у первинному та бухгалтерському обліку інформацію про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також здійснюють відкриття рахунків, реєстрацію, облік бюджетних зобов’язань в органах казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, в установленому законодавством порядку.


12. Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації та виконавці заходів складають і подають фінансову та бюджетну звітність про використання бюджетних коштів, а також здійснюють контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням в установленому законодавством порядку.


13. Відповідно до п. 2 рішення обласної ради від 16.01.2015 № 1389 «Про погодження заходів» департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації погоджує з постійними комісіями обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу, з питань бюджету і комунальної власності розподіл видатків, передбачених за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування 180404 «Підтримка малого і середнього підприємництва».

 

 

Директор департаменту економічного

розвитку, торгівлі та міжнародного

співробітництва облдержадміністрації 
 О.А. Шатило

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців