Розпорядження № 190 від 30.06.2016 "Про затвердження Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду у новій редакції та нового складу ради"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.06.2016

 

№ 190

Про затвердження Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду у новій редакції та нового складу ради

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про архітектурно-містобудівні ради при спеціально уповноважених місцевих органах містобудування та архітектури, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 №.108, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.07.2011 за № 903/19641, у зв’язку з реорганізацією департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації:

 

1. Затвердити Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування, архітектури та будівництва департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації у новій редакції, що додається.

 

2. Затвердити новий склад обласної архітектурно-містобудівної ради, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.06.2001 № 444, згідно з додатком.

 

3. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Щебетов Р. О.) надавати необхідну організаційно-методичну допомогу районним і міським органам містобудування та архітектури при створенні архітектурно-містобудівних рад.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 25.06.2013 № 193 «Про затвердження Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду у новій редакції та нового складу ради».

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г. В.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців