Розпорядження № 197 від 26.06.2015 "Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проектів"

Версія для друку
478

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

26.06.2015

 

№ 197

Про організацію роботи з нагляду

за реалізацією проектів

 

 

 

Відповідно до пункту 181 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», з метою реалізації у місті Житомирі проектів Європейського банку реконструкції та розвитку у сфері теплопостачання:


1. Визначити координатором проектів «Теплопостачання міста Житомира– Програма підтримки реалізації проекту», «Теплопостачання міста Житомира – Програма підтримки корпоративного розвитку» (далі – Проектів) першого заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Дмитренка Геннадія Васильовича.


2. Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації:
1) організувати роботу з нагляду за реалізацією Проектів та підготовкою необхідних документів;
2) спільно з Житомирською міською радою при реалізації Проектів керуватися вимогами чинного законодавства щодо залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги;
3) спільно з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити створення та регулярне інформаційне наповнення рубрики на веб-сайті облдержадміністрації про реалізацію Проектів.


3. Рекомендувати Житомирській міській раді здійснювати заходи щодо реалізації Проектів, про що інформувати департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації щомісяця до 5 числа.


4. Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації щомісяця до 15 числа надавати облдержадміністрації узагальнену інформацію щодо реалізації Проектів.


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

  

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

  

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців