Розпорядження № 2 від 14.01.2016 "Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира»"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.01.2016

 

№ 2

Про організацію роботи з нагляду
за реалізацією проекту міжнародної
технічної допомоги «Підвищення
енергоефективності об’єктів
бюджетної сфери міста Житомира»

 

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», з метою реалізації проекту міжнародної технічної допомоги:


1. Визначити координатором проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира» (далі – проекту) першого заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації – Дмитренка Геннадія Васильовича.


2. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації організувати роботу з нагляду за реалізацією проекту та забезпечити підготовку необхідних документів.


3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю спільно з департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації забезпечити створення та регулярне інформаційне наповнення рубрики на офіційному веб–сайті облдержадміністрації про хід реалізації проекту.


4. Рекомендувати виконавчому комітету Житомирської міської ради здійснювати заходи щодо реалізації проекту про що інформувати департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства та департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.


5. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід реалізації проекту.


6. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, рекомендувати Житомирській міській раді при реалізації проекту керуватися вимогами чинного законодавства у сфері залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Перший заступник
голови адміністрації

Г.В. Дмитренко

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців