Розпорядження № 205 від 04.07.2016 "Про проведення внутрішнього аудиту в управлінні охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

04.07.2016

 

№ 205

Про проведення внутрішнього аудиту в управлінні охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації

 

 

 

Керуючись ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 № 1247, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 №1219/19957, Порядку організації та проведення внутрішнього аудиту у Житомирській обласній державній адміністрації, її структурних підрозділах, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.06.2016 №174, плану діяльності з внутрішнього аудиту Житомирської обласної державної адміністрації на ІІ півріччя 2016 року та з метою забезпечення своєчасного реагування на проблеми, що виникають під час виконання управлінням охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації покладених законодавством функцій і завдань:

 

1. Провести з 11.07.2016 по 19.08.2016 фінансовий аудит та аудит відповідності в управлінні охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації на тему «Оцінка діяльності щодо законності та достовірності фінансової та бюджетної звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку та оцінка діяльності щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань збереження активів та управління майном» за період з 01.01.2014 по 30.06.2016 (місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25).

 

2. Утворити аудиторську групу в такому складі:
Лавренюк О.В. - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації - керівник аудиторської групи;
Карбовська Т.В. - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації;
Жигадло В.В - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.

 

3. Затвердити програму фінансового аудиту та аудиту відповідності управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації за період з 01.01.2014 по 30.06.2016 (додається).

 

4. Керівнику аудиторської групи:
1). Забезпечити проведення фінансового аудиту та аудиту відповідності у відповідності до вимог Стандартів внутрішнього аудиту та розпорядження голови облдержадміністрації від 09.06.2016 №174.
2). Підготувати аудиторський звіт за результатами проведеного аудиту, проект якого передати для ознайомлення відповідальним посадовим особам управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації.
3). Підготувати та надати відповідальним посадовим особам управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації рекомендації щодо вдосконалення діяльності управління залежно від характеру встановлених недоліків та порушень.
4). Забезпечити здійснення моніторингу результатів впровадження аудиторських рекомендацій.

 

5. Начальнику відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації Козяру С.П. надати голові обласної державної адміністрації доповідну записку разом з аудиторським звітом та доповісти про результати його проведення для прийняття управлінського рішення.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців