Розпорядження № 219 від 13.07.2016 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.07.2014 № 175"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

13.07.2016

 

№ 219

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.07.2014 № 175

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою оперативного розгляду питань щодо прийняття та розміщення на території області громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції:


1. Внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.07.2014 № 175 «Про створення та організацію роботи регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально-побутових питань» (із змінами), виклавши підпункт 2) пункту 3 у новій редакції:


«2) згідно із встановленим порядком щоденне чергування здійснюється відповідальними працівниками департаменту праці і соціального захисту населення облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: майдан імені С.П. Корольова 1, каб. № 108 в облдержадміністрації. Визначити відповідальним за координацію чергування департамент праці і соціального захисту населення облдержадміністрації».


2.Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 2) пункту 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.07.2014 № 175 «Про створення та організацію роботи регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально-побутових питань» (із змінами).

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців